Корзина
15 отзывов
+380931160647
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Корзина
ZooSpace

Каплі на холку Бравекто Спот-Он для собак 40-56 кг.

Каплі на холку Бравекто Спот-Он для собак 40-56 кг.
  • Ожидается

968 грн.

Каплі на холку Бравекто Спот-Он для собак 40-56 кг.
Каплі на холку Бравекто Спот-Он для собак 40-56 кг.Ожидается
968 грн.
+380931160647
+380931160647
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Бравекто Спот-Он (Bravecto Spot-On) – це інсектоакарицидні краплі від бліх і кліщів для собак.

 

Склад лікарського препарату:

 

Бравекто Спот-Он випускають в 5 дозуваннях, що містять в якості діючої речовини флураланер, в 1 піпетці відповідно: 112,5 мг, 250 мг, 500 мг, 1000 мг або 1400 мг.

 

 

Фармакологічні властивості:

 

Флураланер, що входить до складу препарату, є акарицидом і інсектицидом. Він ефективний проти іксодових кліщів (Ixodes spp., Dermacentor spp., Haemaphysalis elliptica і Rhipicephalus sanguineus), а також Sarcoptes spp., Otodectes spp. і бліх (Ctenocephalides spp.).

 

Флураланер є сильнодіючим інгібітором деяких частин нервової системи членистоногих, діючи антагоністично на потенціалнезалежні канали-переносники для іонів хлору (ГАМК-рецептор і глютамат-рецептор).

 

Після місцевого застосування флураланер швидко абсорбується в шерсть, шкіру і прилеглі тканини, звідки він повільно надходить в судинну систему. Рівень плато досягається в плазмі через 7-63 днів після застосування, після чого концентрація повільно знижується. Флураланер добре розподіляється в тканинах і досягає високих концентрацій в жировій тканині, печінці, м'язах і нирках. Тривале збереження і поступове виведення з плазми і відсутність інтенсивного метаболізму забезпечують ефективні концентрації флураланера протягом інтервалу часу між застосуваннями препарату. Флураланер в незміненому вигляді виводиться з екскрементами і, в дуже незначній мірі, з сечею.

 

 

Механізм дії флураланера:

 

Полягає в блокуванні ГАМК-залежних і глутамат-залежних рецепторів членистоногих. Препарат діє як гіперподразнююче на нейрони, порушує передачу нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.

 

 

ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

 

Бравекто Спот Он застосовують собакам для лікування і профілактики зараження кліщами і блохами, а також для лікування корости, викликаного Sarcoptes spp., У собак і отодектоза, викликаного Otodectes spp., У собак і кішок, а також для зниження ризику бабезіоза у собак може використовуватися як частина комплексного лікування алергічного дерматиту, що викликається блохами.

 

Профілактичний ефект від зараження блохами і кліщами котів і собак зберігається протягом 12 тижнів.

 

Ефект після нанесення препарату розвивається протягом 8 годин (від бліх) і 12 годин (від кліщів) для собак і протягом 12 годин (від бліх) і 48 годин (від кліщів) для кішок.

 

Безпосередньо перед застосуванням розкривають один пакет-саше і дістають піпетку. Для відкриття піпетку слід утримувати біля основи або за верхню частину нижче ковпачка в вертикальному положенні (наконечником вгору). Відкручувати ковпачок повертають в напрямку проти годинникової стрілки на один повний оберт. Ковпачок залишається на піпетці - його неможливо видалити повністю. Піпетка є відкритою і готова до застосування, коли відчувається клацання від розлому ущільнення

 

 

ДОЗУВАННЯ:

 

Дози препарату в залежності від маси тварини і виду використовуваної піпетки представлені в таблиці (відповідає одній дозі 25 - 56 мг флураланера в розрахунку на 1 кг маси тіла):

 

Вага

собаки (кг)

Необхідний розмір і кількість піпеток

Бравекто

112,5

Бравекто

250

Бравекто

500

Бравекто

1000

Бравекто

1400

2-4,5

1

 

 

 

 

>4,5-10

 

1

 

 

 

>10-20

 

 

1

 

 

>20-40

 

 

 

1

 

>40-56

 

 

 

 

1

>56

Підбирають комбінацію піпеток

 

В ході застосування препарату собака повинна стояти або лежати так, щоб її спина перебувала в горизонтальному положенні. Наконечник піпетки розміщують вертикально над ділянкою шкіри між лопатками собаки.

 

Акуратно здавлюють піпетку, завдаючи все вміст піпетки безпосередньо на шкіру собаки в одному місці (в разі невеликого обсягу піпетки) або декількох місцях уздовж хребта від плеча до основи хвоста. Не слід наносити надмірну кількість розчину в одне місце, оскільки це може викликати відтік деякої частини розчину з тварини.

 

Для оптимального контролю зараження блохами і кліщами даний препарат слід застосовувати у собак з інтервалами 12 тижнів.

 

Не застосовувати в разі відомої алергії до діючої речовини або компонентів препарату.

 

У собак в окремих випадках в місці застосування можуть відзначатися місцеві шкірні реакції, зокрема, почервоніння або випадання шерстного покриву. У кішок в окремих випадках в місці застосування можуть відзначатися шкірні реакції, зокрема, почервоніння або свербіж. Незабаром після застосування у кішок можливі млявість / судоми / анорексія або нудота / підвищене слиновиділення.

 

Передозування. Не відмічено ніяких побічних ефектів після застосування у цуценят у віці 8-9 тижнів (масою тіла 2,0 - 3,7 кг) і кошенят у віці 11-13 тижнів (масою тіла 1,2 - 1,5 кг) передозування аж до 5-кратної максимальної рекомендованої дози 3 рази з більш короткими інтервалами, ніж рекомендується (з інтервалами 8 тижнів).

 

 

Протипоказання:

 

  • індивідуальна гіперчутливість тварин до діючої речовини;
  • не слід застосовувати цуценятам молодше 8-тижневого віку і / або собакам масою менше 2 кг;
  • не застосовувати тваринам з інтервалом менше, ніж 8 тижнів.

 

 

УВАГА!

 

  • Не можна вживати їжу, пити і курити під час роботи з препаратом.
  • Уникати попадання на шкіру і очі. Якщо засіб потрапив в очі, повільно і обережно промийте очі водою.
  • Відразу ж після використання продукту ретельно помийте руки з милом в теплій воді.
  • Продукт легкозаймистий.
  • Тримати подалі від тепла, іскор, відкритого полум'я.

 

Форма випуску:

Одноразова полімерна піпетка з розчином. 1 піпетка в упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0 ° С до 30 ° С

 

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  MSD
Вид животных  Собаки
Пользовательские характеристики
Страна производительАвстрія
Лекарственная формаКаплі
Информация для заказа
  • Цена: 968 грн.