Корзина
15 отзывов
+380931160647
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Корзина
ZooSpace

Бравекто Таблетка від бліх та кліщів для собак масою тіла 40-56кг

Бравекто Таблетка від бліх та кліщів для собак масою тіла 40-56кг
Бравекто Таблетка від бліх та кліщів для собак масою тіла 40-56кг, фото 2
  • В наличии

1 046 грн.

Бравекто Таблетка від бліх та кліщів для собак масою тіла 40-56кг
Бравекто Таблетка від бліх та кліщів для собак масою тіла 40-56кгВ наличии
1 046 грн.
+380931160647
+380931160647
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Bravecto - жувальна таблетка для захисту собак від кліщів та бліх

Бравекто для собак - засіб для орального застосування, який забезпечує ефективний захист від бліх і кліщів, періодом до 12 тижнів, а також для лікування демодекозу.

 

Характеристика:

·        Повний захист на цілий рік від бліх усього за чотири приймання означає меншу кількість процедур.

·        Прекрасний захист від комах-паразитів на кожен сезон.

·        З Bravecto ви можете бути спокійні за вашу собаку, вона захищена упродовж 3 місяців від бліх і 4 місяців проти кліщів за допомогою однієї дози.

·        Пігулка смачна, легко розжовується.

·        Вихованця не потрібно купати, тому ви можете боротися з паразитами без неприємних процедур і не боятися, що він злиже препарат або забруднить ним меблі або килим.

Форма випуску:
Бравекто випускають у формі жувальних таблеток, які упаковують по 1 штуці в залютовані блістери з алюмінієвої фольги.

Порядок застосування:
Бравекто призначають собакам для лікування і профілактики афаніптерозу, у комплексній терапії викликаного блохами алергічного дерматиту, а також акарозів, що спричиняються іксодовими кліщами.
Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносність компонентів препарату. Препарат не треба давати цуценятам, молодшим за 8-тижневий вік і/або собакам масою до 2 кг.

Бравекто застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до/після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланеру на 1 кг маси тварини. Бравекто має привабливий аромат і смак і, зазвичай, охоче поїдається собаками; в іншому разі, препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують із кормом.

 

Розламування таблеток не допускається.
Треба переконатися в тому, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.
Під час застосування препарату собакам масою понад 56 кг використовують комбінацію таблеток із розрахунку 25-56 мг флураланеру на 1 кг маси тварини. Допускається застосування препарату в період вагітності та лактації.

Повторно обробляють у разі потреби за 12 тижнів.
Принцип дії
Механізм дії флураланеру полягає в блокуванні ГАМК-залежних і глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гіперзбудливості нейронів, порушенні передавання нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі ектопаразитів.

Після перорального введення препарату флураланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті та досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі крові досягається упродовж 1 дня, біодоступність становить 20-27%, приймання корму прискорює всмоктування. Виводиться флураланер повільно, переважно в незмінному стані з фекаліями (~ 90% дози) і частково із сечею, період напіввиведення — 12 діб.

Препарат починає діяти за 4 години після застосування і викликає загибель бліх за 8 годин після прикріплення до організму хазяїна, кліщів — за 12 годин, запобігає повторній інфестації собак ектопаразитами. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профілактує контамінацію приміщень яйцями та личинками.

Бравекто за ступенем впливу на організм належить до речовин "малонебезпечних" (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинить ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного дії.

Діюча речовина, в 1 таблетці

Флураланер:

  • 112,5 мг для собак масою 2 - 4,5 кг;
  • 250,0 мг для собак масою> 4,5 - 10 кг;
  • 500,0 мг для собак масою> 10 - 20 кг;
  • 1000,0 мг для собак масою> 20 - 40 кг;
  • 1400,0 мг для собак масою> 40 - 56 кг.

Симптоми передозування не встановлені.
Особливості дії під час першого застосування препарату та у разі його скасування не встановлені.
Треба уникати порушень схеми застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергового оброблення застосування препарату відновлюють у тій самій дозі за тією самою схемою.

Побічні явища й ускладнення під час застосування препарату відповідно до інструкції, зазвичай, не спостерігаються. У рідкісних випадках можлива блювота, діарея, зниження апетиту та слинотеча. У разі, якщо блювота в собаки відбулася упродовж перших двох годин після приймання Бравекто, рекомендується упевнитися, що блювота припинилася й дати препарат повторно в тій самій дозі.

У разі одночасного застосування Бравекто з антигельмінтиками, антибіотиками, нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами небажаних реакцій і зниження ефективності препарату не виявлено.
 

Лікарська форма

Таблетки для перорального застосування.

Термін придатності та умови зберігання

2 роки при температурі 0-30 ° С

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  MSD
Страна производительНидерланды
Вид животных  Собаки
Лекарственная формаТаблетки
Пользовательские характеристики
ТипЖувальна таблетка
Информация для заказа
  • Цена: 1 046 грн.